להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

Pound פרסום באינטרנט

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »
מדוע יש פוסטים עם הרבה לייקים בפייסבוק וכאלה שלא?

מדוע יש פוסטים עם הרבה לייקים בפייסבוק ופוסטים בלי לייקים בכלל

כל אדם פרטי או בעל מקצוע המפרסם פוסט בפייסבוק מצפה לקבל לייקים, אנחנו שבים ובוחנים את כמו הלייקים שקבלנו לעתים תכופות. מה עושים כאשר לא מקבלים לייקים? איך מצליחים לקבל הרבה לייקים? מתוך הניסיון שלנו ננסה להשיב על השאלות הבאות ולספק לכם מידע שימושי וכלים לפרסום של פוסטים מוצלחים, פוסטים שיעניקו לכם הרבה לייקים בפייסבוק ללא מאמץ ניכר.

מה מאפיין פוסטים עם הרבה לייקים?

אם יש לכם פוסט שהצליח מאוד מול פוסטים שזוכים להרבה פחות הצלחה, זה הזמן לבחור את הנתונים של כל פוסט ולגלות מה ההבדלים ביניהם. אפיון הפוסט המצליח יסייע לכם לגלות מהם הפרמטרים המזכים אתכם בכמות מרשימה של לייקים בפייסבוק מהקהל שלכם. כך תוכלו לדעת האם תוספת של תמונה, טקסט קצר או ארוך יותר, הומור, שעת הפרסום, אתם תדעו מהם הפרמטרים המשפיעים על הצלחת הפוסטים שלכם.

https://www.youtube.com/watch?v=wrSo_yzVHAY

למה יש פוסטים בלי לייקים בכלל?

לקוחות רבים פונים אלינו בשאלות לגבי פוסטים ספציפיים, הם רואים אצל המתחרים פוסטים כמעט זהים שזוכים לאלפי לייקים בעוד הם עצמם זוכים לכמה עשרות לייקים בפייסבוק לאחר מאמץ. השלב הראשון בדרך לשיפור המצב מתחיל באבחון, עלינו לבדוק את הפוסט היטב בעין מקצועית ולשאול מדוע לא הצלחתם לקבל לייקים בפייסבוק בעבור הפוסט הזה? האם הבעיה היא בפוסט עצמו או בהיקף החשיפה?

איך מפרסמים פוסט ומיד מקבלים אלפי לייקים בפייסבוק?

הדרך בה רוב העסקים מקבלים מיד אלפי לייקים לכל פוסט חדש היא קנייה של חבילת לייקים בפייסבוק אונליין. הם רוכשים חבילת לייקים טרם פרסום הפוסט ודואגים לקבל את תוספת הלייקים מיד עם פרסום הפוסט. כך הם מצליחים להכות על הברזל בעודו חם, לקבל הרבה תשומת לב אל הפוסט החדש, לייצור עניין ולעורר שיח סביב הפוסט החדש. עם הזמן, הניסיון ילמד אתכם אלו תמונות מקבלות הכי הרבה לייקים, מתי הכי כדאי לפרסם פוסטים בשביל לקבל לייקים בפייסבוק ואיך לדבר אל הקהל שלכם? עד אז, חזקו את הפוסטים שלכם עם חבילת לייקים ותיהנו מתדמית של פוסט מצליח, עמוד עסקי משגשג ומקצוענים בשיווק וקידום בפייסבוק.

אתם מוזמנים להיכנס לכתובתינו באינטרנט ולקבל מידע נוסף.

 
כל הזכויות שמורות ל- Pound שיווק ופרסום באינטרנט