להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

גבולות החוק
האתר למהפכה עתידית במדינת ישראל בהנהלת שמואל

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »

עובד קבלן

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמיעובד קבלן! אתה עבד.עבד מודרני סובל.בניקיון, שמירה, עבודה סוציאלית...בכל תחם אתה פועל.עובד קבלן, אל תשב בשקט!תצא לקרב ללא פשרות.אל תירא! אל פחד!הילחם בחלאות.אל הרתע מהשיטה המושחתת!תעמוד עד הסוף.עובד קבלן, אל תהיה עבד!סבלך יסוף!


סניגורי-ההון

מוקדש לעורכי-דין שמשרתים את בעלי-ההון ועוזרים להם בדיכוי-ההמוניםמאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמיאתם סניגורי-ההון:מסנגרים על הפשע.מגנים על שוד.חומת-מגן לרשע.הכסף הוא נר לרגליכם;עבורו הכל תמכורו.תגנו על עשירים;לדכא עובדים תעזורו.תגנו על מעסיק מול עובדיו;מול לקוחות על הבנקים.תשרתו המרבה במחיר;אם צריך תשלחו טנקים.אין לכם טיפת-המצפון;כזונה גופכם תמכורו.עורכי-הדין של ההון!בסערה מהעולם תעבורו!


לא יופרט אף נמל!

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמילא יופרט אף נמל!לא אשדוד, לא חיפה.השיטה לא תצליח שבור השביתה.עוצמת-הקרב מתגברת!העובדים יעמדו עד הסוף.הפריט לא יצליחו אוניה או מסוף.עובדי-הנמלים יקומו!יקומו בעוצם ועוז.לא ייסוגו מזכויות המעוז.כאריות יילחמו בזעם;יעמדו איתנים בלי חת.עובדי-הנמלים יגבורויגנו על לחם פת.הועדים הם התקווה לנו;משענת מול ההון.מהפכת-העובדים מנצחת!לא לשלטון-ההון!


ברלין המובסת

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמירבע שנים ארוכות לא ישנו;ארבע שנים של תופת ואש.הצבא האדום פרץ קדימה;לא התייאש.ממוסקווה הדף את הנאצים;פראג ווינה שיחרר.גם קייב וורשה;לפולשים לא וויתר.בסטאלינגרד רגלו לא נסה;עמד כפלדה, לא נמס.שיחרר וילנה וטאלין;זכר-נצחונו לא פס.דגל אדום ידו הניפה,מעל ברלין שהובסה.האנושות זאת זוכרת,כשמלחמה נדמה.הצבא האדום נחרט בזכר,של כל אומות-העולם.הביס את התופת;לנצח ולעולם.דגל אדום בגאון נישא מעלינו;בגאון נישא זכר-הניצחון.יחי החייל הסובייטי!יחי הניצחון!


נקח נקם בהתקומם!

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמינקח נקם בהתקומם!נקום על כל שודד-לחמינו.הכות-נכה בעשירים;נקח בכוח זכויותינו.לא ניישב שלובי-ידיים;לא נחשה לאות גזירה.נצא לקרב זקופי-גביים;החל החלה הספירה.ספירת-מהפכה החלה;איננה דרך חזרה.העם מאס בעושק;מאס בשוד וגזילה.כל הלסטים שלם ישלמו עוד;הם ישלמו על מחירי-הדיור.על המזון והדלק;הם יקבלו השיעור.הם ישלמו על רעב ועוני;הם ישלמו על הכל.הקץ לעושק!שלטון-ההון יפול!קישורים

 
מנהל אתר שמואל ירושלמי משורר מהפכן