להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

LADY-D!!! מלכה בתשלום!!! היחידה באזור חיפה והצפון!!!!!!!!! 0522525137!!!
יחסי שליטה, סאדו-מאזו, BDSM

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »
קישורים

סיפורי סשנים

הפיסט הראשון שלי

ידעתי שזה יהיה היום, פחדתי שהחור שלי יאכזב את גברתי … היא אמרה לי שאני יכול להיות רגוע והיא תבתק את הבתולין שלי בקלות ( מעל 3 אצבעות מעולם לא קיבלתי) …
נכנסתי לחדר ומייד ירדתי למקומי על 4 ערום לגמרי … הביצים והזין נקשרו היטב לחבל ומשם לשולחן …
הייתי יוחם בטרוף והיא ידעה את זה … התחלתי ללקק את הבוהן שלה שהיא נועלת סנדל מדהים …
בקושי הגעתי לקצה הבוהן שכף רגלה על שולחן קטן ואני מתאמץ להגיע … היא ליטפה אותי והלבישה אותי בתחתון חוטיני אדום וסקסי ושלחה אצבעות לחור שלי … היא העלתה אותי למיטה וקשרה אותי למוט שהרגלים והידים קשורות, לא יכולתי לזוז … הכפפות נשלפו ופתאום היא נתנה לי למצוץ ויברטור גדול תמצצתי כלבה, זונה טובה …
היא החלה להכין את החור שלי לפיסט הראשון … אצבע נכנסה ועוד אחת … מסובבת אותן מרחיבה .. מידי פעם משחקת בדגדגן שלי עמוק בתחת ואני גונחת ומטפטפט לתוך התחתון החוטיני … לא הפסקתי לגנוח ולשאול אותה כמה אצבעות כבר בפנים וכך נכנסה לה עוד אחת ועוד אחת … ואז כולן היו בפנים .. שאלתי כמה ואיך והיא אמרה שכל האגרוף בפנים … הזין שלי עמד בטרוף והיא התחילה לדפוק אותי עם כל האצבעות בפנים … היא צילמה תמונות של הזונה שלה והראתה לי … הייתי המום שהצלחתי לקבל את כל היד ….
ואז היא יצאה היד אבל היא לא הרפתה .. נתנה לי לקבל את הדילדו הבינוני שלה ואחרי זה את הענק והעבה ..
קיבלתי הכל … והיא לחשה לי באוזן שהכלבה שלה מוכנה להיות זונה טובה ולקבל זין אמיתי, זין גדול ועבה …

סשן

היא לא צריכה להגיד דבר, אני מייד מתפשט ויורד על 4 מלקק בשקיקה את אצבעותיה, הלק הסקסי מטריף אותי כל פעם מחדש, תמיד היא מפתיע אותי בצבע מדליק אחר ….
אני מלקק והיא קושרת לי את הביצים והזין לשולחן, הקשירה טיפה כואבת, אני מביט ורואה את האיבר זקור ומתנדנד ואת הביצים קשורות היטב.
היא מתחילה להצליף קלות על הישבן שלי עם שוט ומיידי פעם עם כף היד …
אני בטרוף חרמן מיוחם … היא יודעת את זה ואז היא מתחילה לחלוב אותי האצבע נכנסת וחולבת …
אני כל כך מיוחמת, מתחננת שתדפוק אותי, שתתן לי ללקק, לבלוע למצוץ להדפק על ידי … כל הפנטזיות יוצאות החוצה שאני בספייס מטורף … היא לא מרפה ואני מתחילה לטפטף … מבקש רשות ללקק ומקבל … מלקק את הטיפות מהריצפה … אני בטרוף …. היא נענדת מעלי ונותנת לי ללקק לה, הלשון שלי עובדת במהירות מלקק הכל היא מתכופפת ולשון נכנסת לחור האחורי … מלקק ומרטיב אני לא רואה אותה אבל יודע שאני נמצא בנקודה הנכונה ….
מיוחמת ….. (: עד לפעם הבאה


 

נשלט

פורסם לפני 150 ימים ב - 8 ביוני, 2011 בשעה 09:54
אני על 4 עיניים מכוסות, מרגיש את אצבעותיה חופרות לאט לאט יותר ויותר עמוק ... היא נוגעת במקום ההוא, משחקת בדגדגן שלי, לא מרפה לשניה, אני גונח מרגיש צמרמורת בכל הגוף ... מרגיש איך היא חולבת אותי לאט לאט.
אני כבר לא יודע כמה אצבעות יש לי בתחת, מרגיש איך החור נפתח עוד ועוד האצבעות מסתובבות עמוק בפנים והחליבה נמשכת... אני מטפט על הריצפה ... צמרמורת בכל הגוף .... ואז היא מכניסה עמוק לתחת את אחד הויברטורים שלה וממשיכה לבעול אותי ....

 השאירו את תגובתכם

שם