להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

Sratim-il - צפייה ישירה

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »
גולשים יקרים:
 
כל יום מתעדכן באתר שלנו 2 סרטים בלבד, אז אתם מוזמנים להכנס!!
ז'אנר: מתח, רומנטיקה
שנת יציאה: 2010

סכנת המוות שריחפה על בלה סוון ב"מולד הירח" הולכת וגוברת ב"ליקוי חמה", כשרוצח או רוצחת מסתוריים האחראים למקרי רצח רבים ובלתי מפוענחים בסיאטל, מאיימים על חייה.
בעיצומו של המתח, כשהיריבים הנצחיים - הערפדים ואנשי הזאב - משתפים ביניהם פעולה לקראת הקרב הגדול נגד האויב המסתורי, ניצבת בלה עם פרשת דרכים: האם תבחר בחיי נצח עם אהבת חייה אדוארד, או שמא תעדיף להיענות לאהבתו של איש הזאב ג'ייקוב?
התשובה תמצא פה ב-30 ליוני לקראת סוף השנה .


לחצו כאן לצפייה בסרט!


ז'אנר: מתח, רומנטיקה
שנת יציאה: 2010

כשף האוויר האחרון - עיבוד לסדרת הטלוויזיה המצוירת "The Last Airbender". שנקראת בערוץ ניקולודיאון בישראל - "אוואטר". הסיפור עוקב אחר הרפתקאותיו של אנג, יורש בן 12, נצר לשורה ארוכה של גלגולי נשמות, שנאלץ להניח למשובות הילדות בכדי למנוע מאומת האש מלשעבד את אומות המים, האדמה והאוויר.


לחצו כאן לצפייה בסרט!


ז'אנר: אקשן
שנת יציאה: 2001


האחד - גבריאל יולאו (לי), הוא שוטר המתעמת עם האלטר אגו, המאוד מרושע של עצמו שהגיע מיקום מקביל במטרה להרוג אותו. הציד מגיע לשיאו בקרב אלמותי בין הטוב לרוע המשנה את תפיסת המציאות של גבריאל וגורם לו לבחון מקרוב את הרוע שטמון בו. גלים של חיים חלופיים קיימים ביקומים חלופיים. עובדה זו מקובלת ע"י כל מי שעובד במשרד הרב יקומי לרבות סוכניו של המוסד, כשהיוצא דופן הוא הסוכן לשעבר גבריאל יולאו. יולאו, עבר 123 עולמות כדי לחסל בכל אחד מהם את האנרגיה של כפיליו. כל רצח מגביר את כוחו, הנשאב מאותם כוחות חלופיים, המעניקים לו עוצמה על אנושית במטרה להפוך בסוף התהליך - האחד והיחיד. איש אינו יכול לשער את העוצמה של אותו פנומן, ומה יקרה לאיזון העדין בין כלל העולמות אם הוא יצליח להשלים את משימתו. גבריאל יולאו האחר - הידוע בכינויו גייב, הוא הגל האחרון בחיים החלופיים, המעיב על מטרתו הסופית של יולאו. הוא נחשב לאחד מאנשי החוק המכובדים של לוס אנג'לס, עובדה שלא מסייעת לו כאשר יולאו חודר לעולמו. אבל הצלת עצמו - כסיכוי היחיד לשרוד - אינה כרוכה רק בחיסול התאום הרע מהיקום האחר, שכן לסוכני המוסד הרב עולמי יש הוראות ברורות להשמיד גם אותו כדי שהוא לא יתפוס את מקומו של "האחד".

לחצו כאן לצפייה בסרט!


ז'אנר: מדע בדיוני 
שנת יציאה: 2009


שליחות קטלנית 4: הגאולה - השנה היא 2018, העולם נשלט על ידי הרובוטים לאחר ההתקפה הגרעינית של "סקיינט" בסביבות שנות ה - 2000. גם הפעם, ג'ון קונור הוא התקווה היחידה של האנושות, הרי זה מה שהכינו אותו כל חייו. אך יש משהו אחד שלא יידעו אותו לפני, הרובוטים מוכנים לקראתו בדיוק כמו שהוא לקראתם.


לחצו כאן לצפייה בסרט!