אורנה בוקי - הדרכת מחשבים
טיפים בכל מה שקשור למחשבים ועוד המון דברים אחריםשירים באינטרנט מכל הזמנים

מסתבר שהעמוד הפופולארי ביותר אחרי כל נושאי המחשבים השונים הוא עמוד השירים מכל הזמנים. אני מעדכנת אותו מדי פעם ומוסיפה עוד קישורים ומצגות להנאתכם


מועדפים

אני ממליצה לכם להוסיף את האתר שלי לרשימת המועדפים שלכם כי אני כל הזמן מוסיפה דברים. אני ממליצה על ביקורים חוזרים להנאתכם ושימושכם


מדריך לקניית מחשב חדש

חושבים לקנות מחשב חדש אבל לא יודעים בדיוק מה לקנות? הכנסו לעמוד המדריך לקניית מחשב חדש. זה  בוודאי יעזור לכם. בהצלחה


שאלות בנושאי מחשבים

יש לכם שאלות בנוגע למחשבים או תוכנות? הנכם מוזמנים לכתוב לי שאלות בעמוד שאלות בנושאי מחשבים ואשתדל לענות כמיטב יכולתי וידיעתי. אין לשאול שאלות בנושאים טכניים כי אני לא טכנאית


פרסום האתר שלי

אודה לכם אם תפיצו את כתובת האתר שלי בקרב מכריכם. תודה מראשכל הסקרים »


קישורים

מזלות והורוסקופ


מזלות

טלה טלה   http://www.astrol.co.il/aries.htm

שורשור   http://www.astrol.co.il/taurus.htm

תאומיםתאומים   http://www.astrol.co.il/gemini.htm

סרטןסרטן   http://www.astrol.co.il/cancer.htm

אריהאריה   http://www.astrol.co.il/leo.htm

בתולהבתולה   http://www.astrol.co.il/virgo.htm

מאזנייםמאזניים   http://www.astrol.co.il/libra.htm

עקרבעקרב   http://www.astrol.co.il/scorpio.htm

קשתקשת   http://www.astrol.co.il/sagitarius.htm

גדיגדי   http://www.astrol.co.il/capricorn.htm

דלידלי   http://www.astrol.co.il/aquarius.htm

דגיםדגים   http://www.astrol.co.il/pices.htm

 

 תחזית שנתית לשנת תשס"ו לפי קלפי טארוט

לחצו על השורה הבאה:

תחזית שנתית לפי קלפי טארוט

 

התאמת מזלות

 http://www.alternativly.co.il/msn/Compatibility.htm

 

ניתוח האישיות לפי הנומרולוגיה

http://www.zooloo.co.il/numerology/yournum.asp

 

סיפורי מזלות

בבוקר ניצב  אלוהים לפני 12 ילדיו ושתל לכל אחד מהם את זרע החיים האנושיים אחד אחר השני התייצבו  הילדים לפניו, לקבל את מתנתו…


לך הטלה אני נותן את זרעי הראשון, כדי שיהיה לך הכבוד לשתול  אותו. על כל זרע שתשתול - מליון יכפילו עצמם  בידיך. תהיה הראשון לחדור לנפש  האדם עם הרעיון שלי. אבל התפקיד שלך הוא לא לחקור או לספח את הרעיון. חייך הם פעולה  ורק פעולה, והפעולה היא לגרום לאנשים להיות מודעים למה שיצרתי - מתנתי לך  היא: הערכה  עצמית.


לך השור אני נותן את  הכוח לשמר את הזרע - תפקידך הוא חשוב ומצריך הרבה סבלנות, מפני שעליך לסיים את כל  מה שהותחל, או שהזרעים יעופו ברוח. אל לך לשאול או לשנות את דעתך וגם לא לסמוך על  האחרים בתפקידך זה. וכדי לבצע זאת אני נותן לך מתנה - כח - השתמש בו  בחכמה.


ולך התאומים אני נותן  את השאלות ללא התשובות, על מנת שתוכל להביא לאדם את ההבנה של מה שהוא רואה מסביב  לעולם. לעולם לא תדע למה אדם מדבר או מקשיב, אבל בחיפושים אחרי התשובה תמצא  את מתנת הידע.


ולך הסרטן אני נותן  את המטלה ללמד את האדם על רגשות. אתה תגרום להם בכי וצחוק כך שכל מה שיראו ויחשבו  יגרום להם לפתח ולראות רגש מתנתי לך היא : המשפחה.


ולך האריה אני נותן  את התפקיד של להראות לעולם את יצירתי, בכל עושרה ויופייה אבל להיזהר מגאווה, ותמיד  לזכור שזה שלי ולא שלך. יש הרבה שמחה בתפקידך אם תעשה אותו טוב. מתנתי לך  היא: הכבוד.


וממך הבתולה אני מבקש  לבדוק מה עשה האדם עם יצירתי, עליך לבדוק את מעשיו ולהזכיר לו את שגיאותיו על מנת  שיתקן ושיצירתי תהיה מושלמת. מתנתי לך תהיה - טוהר  המחשבה.


לך המאזניים אני  נותן את תפקיד השירות על מנת שהאדם יהיה מודע לתפקידיו לאחרים, כדי שיוכל ללמוד  לשתף ולהשתתף. מתנתי לך היא : אהבת  האמת.


ולך העקרב אני נותן  תפקיד קשה מאוד. יהיה לך את היכולת לקלוט את מחשבות האדם, אבל אל לך לדבר על מה  שאתה לומד. הרבה פעמים תכאב את מה שתראה. ובכאבך תפנה ממני ותשכח שהכאב לא ממני.  תראה כל כך הרבה מהאדם שתראה אותו כחיה ואינסטינקטים חיתיים לו, עד שתאבד בדרך, אבל  כשתשוב אלי תהיה לך המתנה הנעלה מכולם - ידיעת  הסיבה.


וממך הקשת אני מבקש  שתגרום לאנשים לצחוק, להבין קלילות. דרך הצחוק תביא לאדם תקווה והוא ישוב אלי. אתה  תכיר את חוסר המנוחה בחיים. מתנתי לך - שפע  אינסופי - כדי שתוכל להתפתח מספיק  ולהגיע לכל פינה חשוכה ולהביא אור.


ולך הגדי אני נותן  אחריות, שתלמד אנשים לעבוד. משימתך אינה קלה מפני שתיקח את עבודת כולם על כתפיך.  מתנתי לך היא - אחריות האדם בידיך.


ולך הדלי אני נותן את  יכולת תפיסת העתיד. כדי שתוכל לראות אפשרויות נוספות. יהיה לך כאב הבדידות כי אני  לא מרשה לך אהבה אישית. אבל כתמורה לשינוי תפיסה אני נותן לך  את מתנת החופש  שתוכל לשרת איפה שצריך את  האדם.


ולך הדגים אני נותן  את התפקיד הקשה מכל - אני מבקש ממך לאסוף את כל כאב האדם ולהחזירו אלי. דמעותיך  יהיו דמעותיי, הכאב שתאסוף הוא תוצאת חוסר הבנת האדם את הרעיון שלי. אבל אתה תיתן  לאדם אמפתיה כדי שינסה שוב. לך אני נותן את המתנה הגדולה מכולן   אתה היחיד שיבין אותי. אבל זה רק לך, לא תוכל לחלק - האדם לא יקשיב.


לכל אחד מכם חלק ברעיון שלי. אל תטעו לחשוב שחלק שלכם הוא כל הרעיון וכן אל  תשאפו להחליף תפקידים.


כל אחד מכם הוא מושלם, אבל לא תדעו זאת עד שלא תהפכו  לאחד.


ואז כל הרעיון יתגלה לכל אחד מכם ! ! !

 
 
 

המספר הנומרולוגי שלך - בדקו אותו לפי השם שלכם 

 http://www.zooloo.co.il/numerology/yournum.asp

 

 

חלום

מוטרדים ממשהו שחלמתם ואינכם יודעים את פשרו?

האתר הזה אולי יוכל לעזור לכם לפתור את החידה

http://www.dreams.co.il

 

אתר המיסטיקה

http://www.israghost.com/

 

 
אורנה בוקי - הדרכת מחשבים