להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

פינוי דירה,פינוי דירות,פינוי ירושות,פינוי מדירה
פינוי דירה, פינוי דירות , פינוי מדירה, פינוי תכולת דירה, פינוי ירושות. שירות פינוי חפצים מהבית, מפנה תכולת דירה וניקיון

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »
פינוי דירה + פינוי דירות + פינוי ירושות

? מחפש צוות פינוי דירה ? מחפש צוות פינוי דירות   

לי היכולת לבצע פינוי דירה מחפצים ורהיטים גם כאשר הדירה מוזנחת וזקוקה לניקיון

חברת פינוי דירה הינה חברה ארצית ותיקה המספקת שירותי פינוי תכולה מדירות. בעל החברה – שי, בן  45 מפתח-תקווה, הינו נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים. לשי, ניסיון של שנים רבות בפינוי דירות, פינוי ירושות והינו מפקח על כל צוותי פינוי דירה במהלך עבודתם.
צוותי פינוי דירה הינם קבועים ובעלי ניסיון של שנים רבות בתחום פינוי דירות והינם דוגלים ושמים דגש במתן שירות מהיר, אמין ומקצועי לכל לקוח.

 הכוונה בפינוי דירה הינה, לפנות את הדירה מתכולה שאין שימוש בה והינה מיותרת ומעלה אבק לריק. ברוב המקרים, פינוי דירה דורש מאמץ פיזי גדול ושימוש בכלים מיוחדים, כגון: מכולות להעברת הפסולת לאתרי אשפה מורשים, חומרי ניקוי איכותיים ועוד.צוות פינוי דירה מתמחה בפינוי דירות, גם בדירות עמוסות בציוד ופסולת ויעשה את עבודת הפינוי בשבילכם על הצד הטוב ביותר. איכות הסביבה זהו נושא חשוב מאוד לצוות פינוי דירה ועל כן, בסוף כל עבודת פינוי, צוות הפינוי מעביר את האשפה באמצעות מכולות לאתרי אשפה מורשים לכך בלבד! להתייעצות חינם/מידע נוסף , ולכל שאלה שהיא, אנו פה בשבילכם ונשמח לעזור.

  ? למי מתאים שירות פינוי דירה

פינוי דירה מתאים לכל אדם שצריך עזרה בפינוי תכולה/ניקוי הדירה. רוב המקרים בהם מזמינים שירות פינוי דירה הינם:

·         פינוי דירה לפני מכירה/השכרה– אנשים רבים שמעוניינים למכור/להשכיר דירה, מזמינים את שירותינו ובכך מצליחים למכור/להשכיר את הדירה בזמן קצר. במקרים רבים, ובעקבות פינוי וניקוי הדירה הלקוחות מצליחים להעלות את שווי הדירה במספר אחוזים!

·         עזיבה לחו"ל – ישנם אנשים שנאלצים מסיבות שונות לעזוב את דירתם ולעבור לגור בחו"ל לתקופה ממושכת. אותם אנשים מזמינים לרוב את שירות פינוי הדירה שכן, אין ביכולתם לקחת איתם את הרכוש הרב.

·         פינוי תכולה מדירות ירושה –דירות רבות מתקבלות בירושה שהגיעו מהורים שנפטרו/דודים וכו'. דירות ירושה לרוב עמוסות בחפצים ויש צורך לפנות ביסודיות תוך מיון החפצים.
                             

 פינוי ירושה

שירות פינוי דירה מירושה דורש מיומנות ומקצועיות מוחלטת שכן, פעולת הפינוי אינה פעולה פשוטה מבחינה פיזית ורגשית(באם מדובר בפינוי ירושה).
מיון חפצים של אדם שנפטר והיה קרוב אלינו הוא לא פשוט בכלל וטעון רגשית מאוד ולכן, רבים באמת פונים אלינו שנעשה את העבודה הטעונה עבורם.בראשית העבודה של פינוי ירושה, צוות הפינוי ימיין בקפידה את החפצים שחלילה לא יושלכו לאשפה חפצים שהנכם רוצים בהם. שי וצוות המפנים יודעים שעבודת המיון הינה חשובה מאוד ויש לעשותה בזהירות ובשיקול דעת. עבודה מקצועית היא מילת המפתח אצלנו. צוות העובדים שלנו בפינוי דירה הינו קבוע ובעל ניסיון של שנים רבות בתחום פינוי דירות וכאשר הינו מגיע לדירה שבה יש לפנות מירושה הצוות עובד בסבלנות וברגש שכן, דירות ירושה לרוב, מלאות בחפצים שונים ומגוונים ויכולים להימצא מזכרות חשובות ומרגשות מהחיים, חפצים יקרי ערך וכיו"ב.כמו כן, דירות ירושה לרוב מלאות בחפצים רבים שצברו אנשים מבוגרים במהלך חייהם, שחלק גדול מהחפצים בעל משקל רב. צוותנו יודע להתמודד עם כמות גדולה של חפצים לפינוי, גם הכבדים ביותר ומעבירם למכולות האשפה המורשות.אצלנו ניתן להזמין גם פינוי חלקי של דירה מירושה כגון: פינוי ארון, פינוי מטבח וכו'.לכל שאלה, אנו פה בשבילכם! 

 פינוי דירות 

פינוי דירות או במילים אחרות: פינוי תכולת דירות נעשה במספר מצבים בחיים, כדוגמת, מעבר דירה, דירה שהתקבלה בירושה, דירה שאנו מעוניינים להשכיר או למכור ורוצים שהיא תראה במיטבה ועוד.תהליך פינוי דירות אינו עסק קל שכן, נדרשת עבודה מאומצת,מקצועית ופיזית והליך המיון ארוך ויסודי.בדיוק בשביל זה, אנחנו פה בשבילכם ונוכל לעשות את עבודת פינוי תכולת דירות עבורכם בצורה המהירה, המקצועית והיסודיות ביותר.פינוי של דירות מבוקש מאוד גם על ידי אנשים שמתגוררים בדירה מסוימת שבה נצברו במהלך מספר שנים המון חפצים , מה שגורם לחוסר סדר ובלגן. פינוי תכולה לא שימושית מדירה יכול לסייע לאותם אנשים לחיות בדירה מרווחת ועם מרחב מחייה גדול מאוד.חברת פינוי דירות יכולה לסייע לאותם אנשים הסובלים מדירה צפופה בכך שיסלקו את הברניטים הגדולים, הבגדים הישנים ועוד. 


תהליך פינוי תכולה מדירה
 
  • מתן הצעת מחיר ואחריות – לפני כל עבודת פינוי נתאים ללקוח תוכנית עבודה ובה לוח זמנים מיועד המתבסס ע"פ גודל התכולה שלו. המחירים נעים בין 700-900 ₪ למכולת פינוי אחת. כמו כן, כל הלקוחות יקבלו אחריות בכתב על כל המתבצע במהלך הפינוי מידי שי-המנכ".
  • מיון החפצים – השלב הראשוני בפינוי תכולה של דירה הוא מיון החפצים וההחלטה מה מהחפצים בעצם מיועדים להעברה לאשפה או לחלופין לתרומה. שלב זה נעשה בקפדנות, סבלנו ומקצועיות.
·         הפינוי – צוות פינוי דירה, מפנה את כל הפריטים שמוינו לפינוי, אל אתרי אשפה מורשים או לעמותות צדקה. (לפי בחירת הלקוח). חשוב לציין שיום לפני הפינוי, אנו תולים שלטים בכניסה לבניין ובהם מתנצלים על הרעש ועל אי הנוחות הזמנית כתוצאה מהפינוי.
 
·         ניקיון – צוות פינוי דירה מומחה גם בניקיון דירות ויכול לבצע את סוף הפינוי באופן מושלם באמצעות ניקוי והברקת הדירה תוך שימוש בתכשירי ניקוי יוקרתיים וכלים שימושיים. 

פינוי תכולת דירות אינו עסק קל ופשוט שכן, נדרשת עבודה מאומצת ופיזית והליך המיון ארוך ויסודי.בדיוק בשביל זה, אנחנו פה בשבילכם ונוכל לעשות את עבודת פינוי תכולת דירות עבורכם בצורה המהירה, המקצועית והיסודיות ביותר. בראש צוות פינוי דירה עומד שי שמפקח על כל צוותי הפינוי באופן שוטף. צוותי הפינוי של שי הינם קבועים, מיומנים ובעלי ניסיון של שנים בתחום ועל כן, השירות שתקבלו יהיה הטוב ביותר וחסר פשרות.

חברת פינוי דירה מציעה מגוון רחב מאוד של שירותים שבניהם שירות פינוי תכולת דירות.במהלך כל פעילות של צוות פינוי דירה, שי – מפקח צוות פינוי דירה דואג לשירות מקצועי ומהיר ברמה גבוהה. לפרטים נוספים, ייעוץ חינם, הצעת מחיר והזמנות, התקשרו עוד היום ונשמח לעזור. מדוע צוות פינוי דירה?

·         לצוות פינוי דירה יש ניסיון של שנים רבות בתחום פינוי וניקוי דירות.

·         שירות מהיר כצוות, אחראי ומבוקר.

·         מלבד הפינוי עצמו, אנו מבצעים תהליך של מיון החפצים – מה שאין בחברות אחרות. תהליך המיון משמעותי מאוד.·        

צוות פינוי דירה דואג לפנות את התכולה לאתרי אשפה מורשים בלבד בעזרת משאיות ולכן שומרים על איכות הסביבה.
·        

אחריות – לפני תחילת עבודותינו, כל לקוח מקבל אחריות בכתב שאומרת שאנו אחראים לכל המתרחש בתהליך פינוי הדירה.
·        

מלבד הפינוי, צוותנו מיומנים גם בניקיון. התוצאות מרשימות מאוד.
  צוות פינוי דירה מבצע פינוי בדירות, במחסנים, מקלטים פינוי ארונות, ועוד. משך זמן הפינוי משתנה מלקוח ללקוח ובהתאם לגודל פינוי תכולת הדירה. כל העבודות נעשות ביסודיות ומקצועיות מושלמת.אז אל תתלבטו, צוות פינוי דירה מתחייב לעבודת הפינוי ברמה הגבוהה ביותר ובעמידה בלוח זמנים צפוף.באתרינו תוכלו להתרשם מתמונות של עבודות פינוי שביצענו וממכתבי תודה והמלצה רבים.שירות הינה מילת המפתח בחברתנו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה
              
                   

                   
 
המקצועיות שלנו,,,,,,,,, השקט שלכם.