להקמה וניהול חנות באינטרנט ע"י סמארטפון! לחץ כאן »

Welcome To The World-Of-Games
האתר שהולך לכבוש את ההיסטוריה מיליון משחקים הולכים להיות באתר הזה משחקים שלא הכרתם איי פעם להורדות ועוד האתר שיכבוש מקום ראשון בארץ כדאי לכם להוריד רק פה 

העסק שלך יכול להופיע כאן. לחץ כאן לפרטים »
קישורים

סרטים להורדה דרך האימיול


אמריקן פאי 5 יצא בשנת 2007 הסרט שכבש את אמריקה.

לחצו כאן בשביל לראות תמונה בגודל מקורי

 

 

הורידו כולל 47

 

 

 

  

אריק סטיפלר (ג'ון ווייט), הבן דוד של סטיב סטיפלר ומאט סטיפלר מהסרטים הקודמים, הוא תלמיד תיכון ביישן, בתול וממוצע לגמרי שאינו פרוע כמו שלושת בני דודיו הפרועים (סטיב ומאט בסרטים הקודמים, ועוד אח חדש בשם דווייט), ומפר את עקביות הפרעות במשפחה של משפחת סטיפלר.בסרט החדש בסדרת "אמריקן פאי" שכמו קודמו, הופק ישירות ל-dvd ולא משתתפים בו השחקנים המקוריים פרט ליוג'ין לוי בדמותו של אביו של ג'ים, מספר את סיפורו של אריק סטיפלר, תלמיד תיכון ביישן ובתול שאינו מצליח לאבד את בתוליו ולגרום לחברתו לשכב איתו ובכך להצטרף אל חבריו שכבר עשו זאת, שנלקח ע"י שני חבריו הטובים לסופשבוע בקולג' יוקרתי בו לומד בן דודו - דווייט סטיפלר (סטיב טאליי), לאירוע קולג' ענק בשם "המייל העירום" - ריצה של מייל שלם בעירום ברחבי הקמפוס בהשתתפות כל תלמידי ותלמידות הקולג'.באירוע המדובר מקווים החברים להשיג לעצמם בחורות ולעזור לאריק להיפטר כבר מבתוליו.

לחץ פה להורדת הטריילר <---Download---> תהנו

לחץ פה להורדת הסרט המלא באימיול <---Download---> תהנו

 

 

 

העיתון יצא בשנת 2006 סרט מרתק.

לחצו כאן בשביל לראות תמונה בגודל מקורי

 

 

 

הורידו כולל 16

 

 

יהודה גרובייס מגיש את "שורה מסוכנת" – החלק הראשון מתוך דרמת "העיתון". עוז, איש שב"כ שהושתל בישיבה כדי לרגל אחריה, מחליט לחזור בתשובה. המפקד שלו מחליט לעצור אותו בכל מחיר. עוז מבין שחייו נמצאים בסכנה והוא פונה לעיתון. ניסים, משגיח כשרות במאפיה, פונה בטלפון אנונימי למערכת העיתון ומודיע שבעלי המאפיה, אנשים מעולם התחתון מערבבים חומרים לא כשרים במזון, אבל לרוע מזלו מישהו מדליף את השיחה הזו. מנדי, כתב פלילים חסר פשרות עורך כתבה על שר מושחת. השר מחליט לחסל את העתונאי החטטן ותובע אותו בתביעת ענק. אליעזר, עורך העיתון נבהל ומודיע לו שלא יוכל לעמוד מאחוריו – אלו רק חלק מהעלילות בפרק הראשון של "העיתון". סדרה על מערכת עיתון חרדי בה הכתבים נאבקים על סיפורים מרתקים הראויים לפרסום תוך התמודדות עם בעיותיהם האישיות. הסדרה מציבה רף חדש בעשית הסרט במגזר החרדי, באיכות הצילום, השחקנים והדרמה. הפצה: גרינטק זהו החלק השני לסידרת הסרטים שבאמת מעניין יותר מכל הסרטים החרדיים שיצאו עד כה.
ממה שניראה לי אחרי סקרתי ובדקתי המון סרטים חרדיים שזה אחד הסרטים הכי טובים שיצאו לציבור החרדי-אולי הטובה ביותר. מכיוון שאין לי לא סיקור ולא עטיפה לסרט השני אז השארתי את זה ככה עם התמונה .
רק ממה שראיתי בגל פז יש התנפלות לא קטנה על הסרטים האלה.
אני זוכר שקרתי את הסיקור על הסרט השני רק אני לא זוכר כ"כ מה שהבנתי שזה המשך ישיר ממה שהיה בחלק אחד.
הפצת רשת:b127 -הגדול מכולם.
אגב הלינק הראשון תקין לחלוטין-למי שהעיר.

להורדת הסרט לחץ כאן <---Download---> תהנו

 

הסרט החדש שיצא בשנת 2005 3 פרקים מהעונה הראשונה

 

הורידו כולל 56

 

 

 

תקציר הפרק הראשון ולהורדה דרך האימיול תהנו. 3 פרקים

סמית', היא סדרת דרמה חדשה (החל מה-19 לספטמבר ב-CBS), העוסקת בחבורת פשע מאורגן, המורכבת מטובי הפורצים, שחברו יחד להוציא לפועל מעשי שוד בסיכון גבוה במיוחד, וכמובן - בהתמודדות מול סוכני ה-FBI המחפשים אחריהם.

במרכז הסדרה ניצב בובי סטיבנס (ריי ליוטה), שנראה כמו כל בעל משפחה מהעיר, שעובד מ-9 עד 5, אלא שמדובר בגנב מיומן ופושע גאון, שמחפש אחר כמה עבודות גדולות ואחרונות, לפני שיעזוב את העסק לטובת חיים נוחים וחוקיים, לצד אשתו - הופי (וירג'יניה מאדסן) ושני ילדיו.

לצד בובי, ניצבת מצד אחד משפחתו, המתקשה להמשיך ולהעלים עין ממעשיו, ומנגד - חבריו לפשע, שכל אחד מהם מתמחה בתחום המיוחד לו.
ג'ו (פרנקי ג'י) הוא האחראי על כל הקשור בתחבורה; ג'ף (סימון בארקר), הנמהר בחבורה, אחראי על תחום כלי הנשק והחבלה; טום (ג'וני לי מילר) משוחרר על תנאי, לאחר שנתפס בפעולה קודמת; וחברתו המזדמנת אני (אמי סמארט), אשר בשל היותה היפה בחבורה, אחראית על ההטעיה, ומוכשרת להטעות את כל הנקרה בדרכה.

סוכן ה-FBI דוד, עוקב אחר השודדים תקופת מה, ונחוש בדעתו לתפוס את החבורה, אולם מעוניין במיוחד בסמית', מנהיגם המסתורי של החבורה, העומד מאחורי מעשי השוד כולם.
כך נותרה במקומה השאלה האם יצליח בובי לחלץ עצמו מהקבוצה המביאה אותו לחיים אלה, או שמא הוא עתיד לצאת לפנסיה כפויה, מאחורי הסורגים.

משתתפי הסדרה חולקים ביניהם עבר עשיר של תוכניות וסרטים בהם השתתף כל אחד מהם, וביניהם ריי ליוטה, המוכר מ"שדה החלומות", "החבר'ה הטובים", "שוברי הלבבות", "חניבעל", "זהות" ו"ג'ון קיו", והוא אף זכה בפסלון האמי.

לצידו, ניצבת וירג'יניה מאדסן, זוכת האוסקר לסרט "דרכים צדדיות" והמוכרת אף מ"מוריד הגשם", "פסק דין", "נקודה חמה" וסרט הקאלט "קנדימן".

ג'וני לי מילר הבריטי, מוכר בין השאר מ"טריינספוטינג", "אחוזת מנספילד" ו"איאן פלקס".

סיימון בייקר האוסטרלי מוכר מ"הצלצול 2", "סודות אל איי" ומספר סרטים חדשים.

את אמי סמארט קשה שלא לזכור מאין ספור סרטים, ביניהם "אפקט הפרפר" וסטארסקי והאץ'", וכן מסדרות הטלויזיה "פליסיטי" ו"מופע שנות השבעים".

פרנקי ג'י מוכר לרבים מ"המסור 2" ו"משחקי אמון" וכן מ"הג'וב האיטלקי".

בשורי אגדשלו קרוב לודאי שנתקלתם ב"אמריקן דרימז", "X Men 3", בעונה הרביעית של 24, בהופעות אורח ב-ER הזכורה לטוב, ובוויל וגרייס.

צפייה מהנה.


להורדת הסרט חלק ראשון בסדרה סמית <---Download---> צפייה מהנה

החלק השני של הסרט סמית עונה ראשונה

לחץ להורדת הסרט <---Download---> צפייה מהנה

לחץ פה להורדת התרגום -=-Download-=- בעברית

החלק השלישי של הסרט סמית עונה ראשונה

לחץ להורדת הסרט <---Download---> צפייה מהנה

 

הסרט החדש שיצא בשנת 2006 סרט מצחיק כאילו דה מפחיד תהנו

לחצו כאן בשביל לראות תמונה בגודל מקורי

 

 

הורידו כולל 67

 

 

 

 

 

 

תקציר הסרט סקארי מובי 3

אין תקציר מקדים תהנו מהסרט

להורדה <---Download--->

 

הסרט השלישי של הסרט מהיר ועצבני שכבש את ההיסטוריה.

לחצו כאן בשביל לראות תמונה בגודל מקורי

 

 

הורידו כולל 84

 

 

 

 

 

 

הבמאי ג'סטין לין ("אנאפוליס") והמפיקים של שני סרטי "מהיר ועצבני", חוזרים בסרט שלישי כדי לסחוט מאיתנו עוד קצת כסף ולהפוך את סדרת סרטי המירוצים לטרילוגיה, גם אם שני הכוכבים המקוריים וין דיזל ופול ווקר לא חוזרים. גיבור הסרט הוא שון בוזוול (לוקאס בלאק, "ג'ארהד"), צעיר תיכוניסט שכל חייו הם מכוניות ומירוצים נגד עמיתיו בתיכון. בגלל הנהיגה הפרועה שלו, והעבירות שלו, נאלצו שון ואימו לעבור מעיר לעיר פעמים רבות, ובפעם הזאת, לשון נותרו שתי אפשרויות: לשבת במוסד לעבריינים צעירים או לעבור לגור עם אביו שגר בטוקיו, יפן. שון שנוסע לטוקיו נחשף בעזרת אמריקאי בשם טווינקי (באו וואו, "שחק אותה כמו מייקל") לעולם מירוצי הרחוב הליליים והמחרתיים של טוקיו, רק ששם הוא מגלה היפנים מתחרים אך ורק במירוצי חריקות הנקראים "דריפט". שון מפסיד למלך הדריפטים המקומי ומסתבך בצרות, והיחיד שבא לעזרתו הוא בחור בשם האן (סאנג קנג) שמלמד את שון על מירוצי הדריפטים ואיך עושים את זה. הבמאי ג'סטין לין מביא לסרט גם את בריאן גודמן, מי שגילם את אביו של הגיבור הראשי בסרטו הקודם של לין - "אנאפוליס" וחוזר לגלם את אב הדמות הראשית גם בסרט זה. למאכוזבים מסרט זה ומתלבטים האם כדאי לראות, מצפה לכם הפתעה בסוף.

עוד לא יצא לה די וי די אך להורדת הטריילר כן להורדת הטראיילר לחץ כאן

להורדה <---Download--->

 

 

הסרט החדש של ג'טיקס ספיי קידס גיים אובר יצא בשנת 2007 הסרט ברוסית תרגום עבהרית תהנו מהסרט סרט חדש והכי שווה שיש כדאי לכם לראות צפייה מהנה!

לחצו כאן בשביל לראות תמונה בגודל מקורי

Deti Shpionov 3

Tretja i navernoe poslednaa 4ast priklu4en4eskogo fantesti4eskogo sikvela Roberta Rodrigeza o priklu4eniah brata i sestri v virtualnom mire 3D igri.

 

 

הורידו כולל 99

 

 

התקציר של SPY KIDS סרט הסוף של החלק השלישי .!

Tretja i navernoe poslednaa 4ast priklu4en4eskogo fantesti4eskogo sikvela Roberta Rodrigeza o priklu4eniah brata i sestri v virtualnom mire 3D igri.

להורדה לחץ כאן <---Download--->2009-06-10 15:22:42, אהוד

תודה ימלך.

2011-03-24 12:37:21

אייך מורידים את העיתון זה לא טוב הקישור

השאירו את תגובתכם

שם
 
משחקים תוכנות הורדות הכל בחינם בשבילכם ורק בשבילכם